Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

Hebei Bending Fence Technology Co., Ltd, 1992 yılında metal çit araştırma, geliştirme, üretim, satış ve servisle uğraşan bir üretim olarak kuruldu.Metal çit konusunda geniş bilgimiz ve deneyimimizleÜrünlerimizi 30 yıldan fazla bir süredir endüstriyel ve ticari uygulamalarda dünya çapında ihraç ettik.Geçici çit, hayvan çitleri ve benzeri.

 

 

100'den fazla ülkeye ihracat

Güvenilir kalite ve makul fiyatlarla, BDFENCE uluslararası pazarda geniş kamu övgü ve kredi kazanır.Müşteri ülkelerine ihracat için sertifikasyon ve kural, müşterilerimizin en uygun çözümleri ve ürünleri almasına yardımcı oldu.

 

 

60,000 M2 fabrika

BDFENCE'nin Hengshui şehrindeki Anping ilçesinde büyük bir üretim üssü var. Tüm üretim ilerlemeleri için 50'den fazla makinesiyle, kendi fabrikamızda tam bir üretim hattıdır.Yaklaşık 346 işçi tüm siparişlerin hızlı ve kalifiye edilmesini sağlamak için görevlerini yerine getirir.Üretim kapasitesi en az 30.000 set olabilir.

 

 

30+ yıllık deneyim

Metal çit işinde profesyonel deneyime sahip olan yetenekli personelimiz, ürünlerimizin taslağı ve mühendisliği de dahil olmak üzere en yüksek düzeyde destek sağlayabiliyor.Müşterilerimizin proje ihtiyaçlarını karşılamak için.

 

BDFENCE Ürünleri

1. 3 boyutlu çit

2. 358 çit

3Zincir bağlantısı çit.

4Çelik boru çit.

5Geçici çit.

6Çit kapısı.

7Çiftlik çitleri.

 

Özel metal çit çözümü

BDFENCE, müşterilerin gereksinimlerine göre özellikleri ve boyutlarını üretebilir. Ayrıca tedarik edilen çizimlere ve örneklere göre özelleştirmeyi kabul eder.Gerekli renkler ve logo ile ürünler mevcuttur.

  • CAD çizimi tüm detayları doğruladı.
  • Gerekirse müşteriye onay olarak gönderilen küçük örnek
  • Verilen RAL koduna göre renk tablosu
  • Paketleme yöntemi özelleştirilebilir
  • Gizlilik anlaşması kabul edildi

 

Senin bir numaralı metal çit fabrikan.

Üretim hattı:

10+ set üretim hattı tel düzeltme, kaynak, bükme, delikleme, cilalama, PE, PVC kaplama hattı dahil. Gelişmiş otomatik makineler, Gündelik kapasite en az 1.500 set

Geçmiş

1992 yılında kurulan Hebei Bending Fence Technology Co., Ltd, metal çitleri araştırıyor, geliştiriyor, üretiyor ve satıyor.

 

BD Fence, mevcut koruyucu endüstri ürünleri ve hizmet biçimleriyle sınırlı olmayan girişimci kurumsal kültürüne bağlıdır, endüstri gelişiminde yenilik ve değişim arıyor,Yeni iş alanlarını genişletiyor, yeni fikirler, yeni teknolojiler, yeni ürünler ve yeni hizmetler oluşturur ve güvenlik koruma performansını yenilikçi ve benzersiz bir şekilde optimize eder.

 

Hebei Bending Fence Technology Co., Ltd

 

İş Alanı Düzenleme

 

OEM ve ODM yapabiliriz. Her türlü çit ürünü üretiyor ve satıyoruz: Tel örgü çit, zincir bağlantı çit, çiftlik çiti, geçici çit, tüp çit, tırmanma karşıtı çit, gabion ağı,ve diğer metal tel örgü ürünleriÜrünler esas olarak konut bölgelerinde, villalarda, stadyumlarda, otoyollarda, demiryollarında, hapishanelerde, havaalanlarında, nehirlerde ve diğer alanlarda kullanılır.

 

 

Hizmet kavram editörü

 

BD Fence her zaman önce itibarı satmaya ve sonra ürünleri satmaya ısrar eder.ve müşteri memnuniyeti hedef hizmet kavramıdırŞirket, ürün satarak ürün itibarını kurar ve müşterilerin sadakatini "alır".Şirket, piyasa rekabeti ve müşteri talebiyle başa çıkmak için teknoloji ve yönetim modunun yeniliğine bağlıdırÜrünlerin teslimat tarihini ve kalitesini sağlamak için modern üretim ekipmanlarına ve tam kalite kontrol sürecine bağlıdır;Müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmak için "yükleme sırasında kusurlu ürünlerin bulunmaması" ilkesine bağlıdır

Hizmet

BDFENCE Ürünleri

1. 3D çit

2. 358 çit

3. Zincir bağlantı çiti

4. Çelik boru çit

5. Geçici çit

6. Çit kapısı

7. Çiftlik çiti

 

Özel metal çit çözümü

BDFENCE, müşterilerin gereksinimlerine göre özellikleri ve boyutları üretebilir.Ayrıca sağlanan çizimlere ve örneklere göre özelleştirilmiş kabul edin.İstenilen renk ve logoya sahip ürünler mevcuttur.

  • CAD çizimi tüm detayları onaylar
  • Gerekirse müşteriye onay olarak gönderilen küçük numune
  • Sağlanan RAL koduna göre renkli pano
  • Paketleme yöntemi özelleştirilebilir
  • Gizlilik sözleşmesi kabul edildi

 

1 Numaralı metal çit fabrikanız

Üretim hattı:

Tel düzeltme, kaynak, bükme, delme, cila, PE, PVC kaplama hattı dahil olmak üzere 10+ set üretim hattı.Gelişmiş otomatik makineler, Günlük kapasitesi en az 1.500 takım

 

Fabrika ölçeği:

Fabrikamız için 3.000 M2 ofis alanı ve 10.000 M2 depo olmak üzere toplam 60.000M2.Üretim için atölyede 50'den fazla set makine.

 

Kalite kontrol:

Kalite müfettişleri, ürünün her sürecini profesyonel araçlarla denetler.Ayrıca malzemelerin çinko kaplama oranını ve gerilme mukavemetini test etmek için uzmanlaşmış bir laboratuvar kurduk.

 

Paketleme

Paketleme yöntemi müşterilerimizin ihtiyacına göre yapılabilir.Ayrıca mallar için kendi standart ihracat ambalajımız var, tüm ambalajların sağlam olduğundan ve malların hasar görmeyeceğinden emin olun.

 

Nakliye

Siparişleriniz için çeşitli nakliye yöntemleri mevcuttur.Tren veya deniz yoluyla popülerdir.BDFENCE, müşterilerin ulaşım için en uygun yolu bulmalarına yardımcı olur.Acil siparişler için hava kargo yapılabilir.

Ekibimiz

BD Fence ısrar ediyor.Teknoloji yaratma ve yönetimivekavram yeniliğimodernleştirilmiş üretim ekipmanlarına ve tam kalite kontrol sürecine dayanarak,Yüksek kaliteyi ve tel örgü üretiminin verimliliğini incelemekle müşteri güvenini ve pazar tanınması açısından başarıları kazandık.Şirketimizin kuruluşundan beri, her zaman temel olarak itibar ilkesine bağlı kalıyoruz, kalite yoluyla gelişme stratejisi,Meditasyon ve öğrenmeye dayalı geleceği takip etmenin arttırdığı iyileşme.

 

 

Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bizimle iletişime geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterileri karşılıyoruz!

 

 

Hebei Bending Fence Technology Co., Ltd

 

Genellikle çeşitli takım etkinlikleri düzenlenir

 

Hebei Bending Fence Technology Co., Ltd

Hebei Bending Fence Technology Co., Ltd

 

 

 

 

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs. Lisa
Tel : 008619933186141
Kalan karakter(20/3000)